Home Articole Cultura Concurs de desen

Concurs de desen

Evaluare utilizator: / 16
Cel mai slabCel mai bun 
Concurs de desen     PREMIANTII CONCURSULUI  DE DESEN " IOAN SIMA" 2008 ZALAU

 

 

 

CLASA I  

 

premiul I      DOBAI  MIHAELA ( JIBOU)
premiul I      TOTOS KRISZTA EDINA ( SIMLEU SILVANIEI)
 
premiul II      HOMORODAN ALEXANDRA ( GARCEIU)
premiul II      STEJEREAN ANDREEA ( JIBOU)
 
premiul III    VADAS ALEXANDRU ( GARCEIU)\par
premiul III    MALADEAN ALEXANDRA ( SIMLEU SILVANIEI)
 
mentiune      CIURAR IULIA DENISA ( GARCEIU)
mentiune      SALAJAN PETRUT GABRIEL ( SIMLEU SILVANIEI)

mentiune      LELECZ NICOLAE FERNANDO ( GARCEIU)

 
CLASA  II  
premiul I      ROMAN GINA ( JIBOU)

premiul I      MAGHIAR ADELINA ( JIBOU)
 
premiul II    PINTEA DIANA ( JIBOU
premiul II    REVNIC TEODORA ( JIBOU)
premiul II    ROMAN GINA ( JIBOU)
premiul II    MICLEA ANDREEA ( JIBOU)
premiul II    MOS DANIEL ( JIBOU)
 
premiul III    STANCA PATRICIA ( JIBOU)
premiul III    BOLOJAN IULI ( CORNELIU COPOSU ZALAU)
premiul III    COSTIN EDUARD ( VASILE GOLDIS ZALAU
mentiune    ROTARU FINEAS  ( GALGAU ALMAS)
mentiune    CIOBANU REBECA ( GALGAU ALMAS)
mentiune    OTET DANA MARIA ( GALGAU)

 
CLASA III  
premiul I      DUDAS SILVIA ( ZALAU)
premiul II    SALLAY MARTON ( SIMLEU SILVANIEI)
premiul III    NAGY  VIVIEN- MERCEDES ( SIMLEU SILVANIEI)
mentiune    SLAVU XENIA ( ZALAU)
mentiune    KISS BOTOND ( SIMLEU SILVANIEI )

 
CLASA IV
premiul I      DULL BRIGITTA ANIKO ( SIMLEU SILVANIEI )
premiul I      DARABONT RONALD ( PERICEI)
premiul II    KOVACS NORBERT ( SIMLEU SILVANIEI)
premiul II    BALLA PETER ( SIMLEU SILVANIEI)
premiul II    VASIAN ALEXANDRA ( VASILE GOLDIS ZALAU)
 
premiul III    TOKOLY ANDREA TUNDE ( SIMLEU SILVANIEI)\

premiul III    DENCHE ANDREEA ( CORNELIU COPOSU ZALAU)
premiul III    GYORGY BEATA ( SIMLEU SILVANIEI)
mentiune    SZIGYARTO BOGLARKA ( SIMLEU SILVANIEI)
mentiune    BULGAREAN ANTONIO ( SIMLEU SILVANIEI))
mentiune    CHIS ANDREEA ( ZALAU

 
CLASA V
premiul I    POP DANIEL ( JIBOU)
premiul I    VULPE DAN CRISTIAN ( GHEORGHE LAZAR ZALAU)
premiul I    GORDAN ALINA MARIA ( GHEORGHE LAZAR ZALAU)  
premiul I    ALB DENISA (GHEORGHE LAZAR ZALAU)
premiul I    CHENDE ANDREEA (CORNELIU COPOSU ZALAU )
premiul II    OANCEA EMANUEL ( JIBOU)
premiul II    BUTAS JESICA ( JIBOU)
premiul II    ORTELECAN RAZVAN ( GHEORGHE LAZAR ZALAU)
premiul II    BUTAS ALEXANDRA ( JIBOU)
premiul II    MANZAT IULIA ( CORNELIU COPOSU ZALAU)
premiul II    BOTOEAN BIANCA (  MIHAI EMINESCU ZALAU)  
premiul III  DAMIAN CALIN ( CORNELIU COPOSU  ZALAU)
premiul III  FAZAKAS ANDREA ( GHEORGHE LAZAR  ZALAU)
premiul III  SABOU ALEXANDRU  (JIBOU)
premiul III  CIORTEA BIANCA ( GHEORGHE LAZAR ZALAU)
premiul III  CRET COSMIN ( JIBOU)
premiul III  DARABONT KRISZTINA ( PERICEI)
mentiune    FUTO ANDREI ( JIBOU)
mentiune    SABOU ALEXANDRU ( JIBOU)
mentiune    POPAN ROXANA ( GHEORGHE LAZAR ZALAU)

 
CLASA VI
premiul I      POP LARISA ( GHEORGHE LAZAR ZALAU)
premiul I      CHETE DIANA ( GHEORGHE LAZAR ZALAU)
premiul I      PASTOR BIANCA ( GHEORGHE LAZAR ZALAU)

premiul I      PODAR ANDERSINA ( JIBOU)
premiul I      GYORFI DEAK GEZA ( JIBOU)
premiul II    FESTEU CRISTINA IOANA (GHEORGHE LAZAR ZALAU)
premiul II    POP CRISTINA ( GHEORGHE LAZAR ZALAU)
premiul II    JOZSA EVELYN ( PERICEI)
premiul II    NEGREAN FLORINA ( CORNELIU COPOSU ZALAU)
premiul II    MURESAN ROXANA ( GALGAU )  
premiul II    SUIOGAN VLAD ( JIBOU)
premiul III    TRITEAN ELENA ( GHEORGHE LAZAR ZALAU)  
premiul III    LAZAR RALUCA FLORINA ( JIBOU)\

premiul III    BARJAC LUIGI ( GHEORGHE LAZAR ZALAU)\
premiul III    HRENEAN ALIN ( JIBOU)
premiul III    MESAROS ROBERT ( JIBOU)
mentiune    IANCAU LARISA ( GHEORGHE LAZAR ZALAU)  
mentiune    ILIOV GAL ELENA ALEXANDRA ( GALGAU)
mentiune    CHETE DIANA ( GHEORGHE LAZAR ZALAU)
mentiune    GHILEA DANA OANA ( GHEORGHE LAZAR ZALAU)

 
CLASA VII
premiul I      MATIES ADRIANA ( JIBOU)
premiul I      MATEAS AMALIA ( JIBOU)
premiul I      NOJE ALEXANDRA ( GHEORGHE LAZAR ZALAU)
premiul I      DUCA BOGDAN ( GHEORGHE LAZAR ZALAU)
premiul II    RUS CLARA GABRIELA ( ILEANDA)
premiul II    PAUL PAULA BIANCA ( GALGAU)
premiul II    LASCU IULIA ( GHEORGHE LAZAR ZALAU)
premiul II    BOGDAN TEODORA ( JIBOU)
premiul III  POP LARISA ( GALGAU )  
premiul III  BONCIDAI HORTENZIA ( PERICEI )
premiul III  POP GINA  ( MIHAI EMINESCU ZALAU)
premiul III  COVACI ANDREEA VICTORIA ( MIHAI EMINESCU ZALAU)
mentiune    MONDEK OLIMPIA ( NUSFALAU)
mentiune    CRISAN IONUT ( SIMLEU SILVANIEI )
mentiune    KULCSAR ROBERT ( PERICEI)

 
CLASA VIII
premiul I      DOCHITOIU CRISTINA ( SIMLEUL SILVANIEI)
premiul I      PAPITA RAZVAN ( GHEORGHE LAZAR ZALAU)
premiul II      RACASAN BOGDAN ( GHEORGHE LAZAR ZALAU)
premiul II      UNGURAS IOANA MARIA  ( JIBOU)
premiul III    GARBOUAN AIDA ( GHEORGHE LAZAR ZALAU)

 
CLASA IX
premiul I      HODIS SEVER ( COLEGIUL NATIONAL SILVANIA ZALAU)
premiul I      PETKES ROZA ( GHEORGHE SINCAI ZALAU)
premiul II    KATONA BEATRIX ( GHEORGHE SINCAI ZALAU)
premiul III    SIBIAN ADRIANA ( GHEORGHE SINCAI ZALAU)
mentiune      MOLNAR EDINA ( GHEORGHE SINCAI ZALAU)

 
CLASA X  
premiul I      POP CODRUTA ( COLEGIUL NATIONAL SILVANIA ZALAU)
premiul I      BADAI ELIZA ( GHEORGHE SINCAI ZALAU)
premiul II    BABTAN GIORGIANA ( COLEGIUL NATIONAL SILVANIA ZALAU)
premiul II    VIZAKNAI ZSOFIA ( GHEORGHE SINCAI  ZALAU)\
premiul III    HAVASI ANDRADA ( COLEGIUL NATIONAL SILVANIA ZALAU)\
premiul III    BERAR ALEXANDRA ( GHEORGHE SINCAI ZALAU)

mentiune      LAZA PAUL ( COLEGIUL NATIONAL SILVANIA ZALAU )
mentiune      BANTO BEATA KRISZTA ( GHEORGHE SINCAI ZALAU)
mentiune      BAI BRIGITTA ( GHEORGHE SINCAI ZALAU)

CLASA XI
premiul I      VARGA HILDA ( GHEORGHE SINCAI ZALAU)
premiul II      MAN CORINA GIORGIANA ( SIMLEU SILVANIEI )
premiul III    JELER ALEXANDRA ( GHEORGHE SINCAI ZALAU)
mentiune      TAMAS IULIA ( GHEORGHE SINCAI ZALAU)
mentiune      BARNUTIU MARINELA ( GHEORGHE SINCAI ZALAU)

CLASA XII
premiul I      TAP SIMONA ( GHEORGHE SINCAI ZALAU  
premiul I      RAD RAMONA ( GHEORGHE SINCAI ZALAU)
premiul II      MAXIM ANDRADA ( GHEORGHE SINCAI ZALAU)
premiul II      TANTAS IULIA ( GHEORGHE SINCAI ZALAU)
premiul II      SPIN  ALINA ( GHEORGHE SINCAI ZALAU)\

premiul III    KOCSIS CRISTINA ( GHEORGHE SINCAI ZALAU)  
premiul III    ONICAS CRISTINA ( GHEORGHE SINCAI ZALAU)
premiul III    GUDEA DIANA  ( GHEORGHE SINCAI ZALAU )
mentiune      VERES SIMONA  (GHEORGHE SINCAI ZALAU)
mentiune      POP ROXANA ( GHEORGHE SINCAI ZALAU )
mentiune      NISTOR OANA ( GHEORGHE SINCAI ZALAU )

LICEUL DE ARTA " IOAN SIMA" ZALAU
CLASA IV
premiul II      CHIS ANDREEA
CLASA V
premiul I        DARJAN ANNA
CLASA IX
premiul I      POJAR ALEXANDRU
premiul II      HARI VILMOS
premiul III    NISTE ANAMARIA
mentiune      HARAN GABRIELA  
CLASA X
premiul I      MOLDOVAN ALEXANDRA  
premiul II      VERES EDINA
premiul III    JAKO SANDOR

CLASA XI
premiul II      BOROS HAJNAL
premiul III    SZEREDAI RENATA
mentiune      MIKLE KAROLY
mentiune      GROLLER ANDREEA

Intocmit de Dorina Ciutre

 

Adauga comentariul tau

Banner
ZTV.ro
Vremea

Prognoza meteo pentru azi, miercuri 19 iunie 2019

Zalau 16°C | 28°C

Cluj-Napoca 16°C | 30°C

Baia Mare 18°C | 32°C

Bucuresti 19°C | 31°C

Satu Mare 18°C | 29°C

Timisoara 18°C | 29°C

Constanta 21°C | 32°C

Brasov 14°C | 26°C

alte orase

atentionare meteo

Horoscop
Membru ZTV.ro?



Mini Chat