Juniori Mici 60 kg
154 Popa Alexandru Postavarul Brasov 1
291 Salak Hunor Dumifitness Cluj 3
294 Nicolae Lucian Fortus Calarasi 2
Juniori Mici 70 kg
254 Nastase Iustin CS Oana Gym Iasi 4
264 Festila Catalin Steel Man Tg. Neamt/CSM Iasi 1
286 Bran Andrei Culturistul RM Valcea 3
295 Dumitru Costin CSS5 Bucuresti 5
298 Teperig Aurel Fortus Calarasi 2
300 Pascu Alexandru Olympia Pro Gym Brasov 6
Juniori Mici (+)70 kg
253 Dumitru Marius CS Oana Gym Iasi 1
257 Voicheci Viorel Fortus Calarasi 2
273 Ene Robert Farul Constanta 5
274 Ulici Radu CSM Baia Mare 3
293 Gergely Imre Dumifitness Cluj 6
297 Szasz Attila Olympia Pro Gym Brasov 4
Junioare Mici OPEN
292 Serban Mihaela CS Teleorman Alexandria
OPEN JUNIORI MICI
264 Festila Catalin Steel Man Tg. Neamt/CSM Iasi 1
Juniori Mari 65 kg
269 Laus Robert HB-Hakko-Ryu Bucuresti 4
277 Ursu Catalin CSS5 Bucuresti 3
285 Gheorghe Cezar Alexandru CS Teleorman Alexandria 2
290 Pastrama Andrei CSM Iasi 1
Juniori Mari 70 kg
240 Dragomir Tiberiu Postavarul Brasov 3
252 Smihor Petrica CSM Iasi 2
255 Grajdian Petru Champions Gym Bucuresti 1
260 Ionut Marius CSM Baia Mare 4
Juniori Mari 75 kg
265 Aldea Dan CSS Soimii Sibiu 2
268 Moinea Nicolaie CS Gym Telecom Maneciu 3
281 Catruna Paul Farul Constanta 1
282 Tofan Sergiu CSM Iasi 4
Juniori Mari 80 kg
259 Iacob Cristian CS Gym Ovidiu Baia Mare 1
270 Roman Adrian CSS Soimii Sibiu 4
271 Mindruta Ionut CS Avicola Buzau 3
275 Cirstea Dan Farul Constanta 2
278 Ciapa Mihai CS Teleorman Alexandria 5
288 Munteanu Ionut CS Unirea Alba Iulia 6
Juniori Mari +80 kg
256 Soporan Daniel Dumifitness Cluj 5
258 Ciur Andrei CSS5 Bucuresti 1
262 Bisoceanu Bogdan Vulturii Buzau 4
263 Beciu Robert CS Oana Gym Iasi 3
276 Fratila Razvan Farul Constanta 2
Body Building Classic OPEN
251 Blebea Serban Champions Gym Bucuresti 3
267 Popa Vladut CS Oana Gym Iasi 4
280 Popescu Constantin CSS5 Bucuresti 2
283 Roibu Doru CSS Soimii Sibiu 5
289 Blidariu Denis Adrian Flex Iasi 1
OPEN JUNIORI MARI
259 Iacob Cristian CS Gym Ovidiu Baia Mare 1
Brigada de arbitraj
Enuta Danut
Ilie Constantin
Muresan Monica
Russ Felicia
Mezdrea Ovidiu
Mosor Gligor
Stan Ionel
Mihaescu Valentin
Arcan Daniel
Sestacovschi Adrian
Hreapca Oana
Arbitru secretar concurs:
Laurentiu Gherfas
Iliescu Mihaela
Dna Radu Anca
Prezentator:
Russ Cristian