Jen Selter – Workout in Yoga Pants
5 ianuarie 2014
Salajul are un nou jucator in Liga1!
14 ianuarie 2014

Duminica 12.01.2014 a avut loc returul meciului de volei dintre CSS Zalau si CSS 2 Baia

Mare care s-a tinut la „Grup Scolar” Mihai Viteazul – Zalau. Meciul a fost unul scurt si fara probleme de asa natura incat sa intrerupa jocul. In primul set CSS 2 Baia Mare si-a aratat valoarea de lider al clasamentului si a castigat setul cu scorul de 14 – 25. Dupa pauza dintre seturi lucrurile au inceput sa mearga binisor pentru echipa zalauana, dar din pacate si setul II a fost pierdut insa de aceasta data la un scor foarte strans 25 – 27. In cele din urma dupa un set II minunat si plin de suspans echipa Zalauana a fost invinsa de Baimareni cu 17 – 25. La terminarea acestui meci CSS Zalau isi pastreaza pozitia secunda urmata de LPS Bihoru Oradea care este la egalitate de puncte cu echipa locala.