REZULTATE Grand Prix

Sportivii nu au liber de Pasti
25 aprilie 2008
Molnar Rudolf
HERCULES GYM a reprezentat Salajul
25 mai 2008

ASJREZULTATE TEHNICE
      Inregistrate in cadrul concursului de aruncari GRAND – PRIX “ GHEORGHE GUSET SI INVITATII SAI “ desfasurat in ziua de 03.05.2008 in orasul Zalau:

FEDERATIA ROMANA DE ATLETISM

DIRECTIA PENTRU SPORT SALAJ

VIZAT D.S.J.SALAJ DIRECTOR EXECUTIV, Nicu Ionel LAPUSAN

A.J.A.SALAJ PRESEDINTE Radu RUSU

 

GREUTATE FEMEI
   
Numele si prenumele  Anul nasterii   Clubul sau Asociatia Sp. Dubla legitimare Rezultat  Loc Ocupat

ELENA HILA                   1974               C.S.M.SIBIU                                           16,18     I
ILEANA SORESCU           1979            C.S.M. CRAIOVA                                        13,51     II
IONELA VARTOLOMEI     1988        C.S.VIITORUL VASLUI                                     13,09     III
ALEXANDRA IANCU         1992        C.S.DINAMO BUCURESTI                                 13,00     IV
ELIZA POP                    1988               “U” CLUJ                                                  8,90     V
 
 
 
      GREUTATE BARBATI

Numele si prenumele   Anul nasterii   Clubul sau Asociatia Sp. Dubla legitimare Rezultat  Loc Ocupat

LAJOS KURTY                   1986          MOHACS (UNGARIA)                              19,06        I
MIHAI GRASU                  1987     C.S.DINAMO BUCURESTI                              17,45        II
SERGIU URSU                  1980     C.S.DINAMO BUCURESTI                              16,15        III
ENDRE MATEFY                 1989              “U”CLUJ                                            14,54        IV
VLAD ZINCA                     1992      C.S.S.4 BUCURESTI                                    13,34        V
EDUARD MACOVEI             1990     C.S.CEAHLAUP.NEAMT                                  12,85        VI
ATILA NAGY                      1988        C.S. SATU-MARE                                      10,94        VII
ROLAND BARKAS               1988        C.S. SATU-MARE                                      10,50        VIII
LAURENTIU PIRLEA            1992     C.S.CEAHLAU P.NEAMT                                10,29         IX
VLAD SERBAN                    1991      C.S. SATU-MARE                                       10,14          X

 

SULITA FEMEI

Numele si prenumele   Anul nasterii   Clubul sau Asociatia Sp. Dubla legitimare Rezultat  Loc Ocupat

MARIA NEGOITA        1986          C.S.PETROLUL PLOIESTI           58,83     I
MONICA STOIAN       1982                           C.S.M. SIBIU           58,33     II
RAMONA ANGHELAS   1988                           C.SM.BRAILA           52,86     III
SIMONA MUNTEAN     1988                                “U” CLUJ           39,78     IV
ANDREEA NICOARA    1987                                “U” CLUJ           39,47     V
ANDREEA CIOBANU    1990                 C.S.S.7 BUCURESTI           38,56     VI

 

SULITA BARBATI

Numele si prenumele   Anul nasterii   Clubul sau Asociatia Sp. Dubla legitimare Rezultat  Loc Ocupat

LEVENTE BARTHA             1977     C.S.STEAUA BUCURESTI                           77,55     I
ALEXANDRU CRAESCU      1989     S.CM. BACAU                                          68,80     II
LORAND BARTHA             1979     C.S.STEAUA BUCURESTI                           67,72     III
CONSTANTIN GHERMAN    1991     C.S.M. ARAD                                           60,74     IV
PAUL CRISAN                  1989     C.S.M. BISTRITA     L.P.S. CLUJ NAPOCA     57,85     V
 

SULITA 700 Gr.

Numele si prenumele   Anul nasterii   Clubul sau Asociatia Sp. Dubla legitimare Rezultat  Loc Ocupat

MINICA PAUL                   1992        L.P.S.ROMAN                                          56,39          I

 

SULITA 600 Gr

Numele si prenumele   Anul nasterii   Clubul sau Asociatia Sp. Dubla legitimare Rezultat  Loc Ocupat

ANDREI DAVID                   1996               L.P.S.ORADEA                                   38,21     I

 

 DISC FEMEI

Numele si prenumele   Anul nasterii   Clubul sau Asociatia Sp. Dubla legitimare Rezultat  Loc Ocupat

GRASU NICOLETA                 1971     C.S. DINAMO BUCURESTI                          64,96     I
ILEANA SORESCU                 1979     C.S.M. CRAIOVA                                       59,32     II
IONELA VARTOLOMEI            1988     C.S.VIITORUL VASLUI                               54,30     III
ALEXANDRA  IANCU               1991     C.S.DINAMO BUCURESTI                           41,38     IV
MARIANA ANDRAS                 1992     C.S.S ARAD     C.S.M. ARAD                       39,29     V
IONELA ARTENI                     1992     L.P.S.ROMAN                                           38,26     VI
BIANCA LAZAR FAZEKAS          1991     CRISUL ORADEA                                      32,91     VII

 DISC BARBATI

Numele si prenumele   Anul nasterii   Clubul sau Asociatia Sp. Dubla legitimare Rezultat  Loc Ocupat

SERGIU URSU                 1980        C.S.DINAMO BUCURESTI                         64,25     I
MIHAI GRASU                 1987        C.S.DINAMO BUCURESTI                         60,23     II
MADALIN RUSU               1989         L.P.S. ROMAN     F.C.BACAU                   50,63     III
ANDREI GAG                   1991         C.S.M. ARAD                                        47,21     IV
VLAD ZINCA                   1992         C.S.S. 4 BUCURESTI                              39,97     V
VLAD SERBAN                 1991         C.S. SATU – MARE                                  35,40     VI
ATILA NAGY                   1988          C.S. SATU-MARE                                    34,68     VII
ROLAND BARKAS            1988          C.S.SATU-MARE                                     28,65     VIII

 

 CIOCAN BARBATI  

Numele si prenumele   Anul nasterii   Clubul sau Asociatia Sp. Dubla legitimare Rezultat  Loc Ocupat

COSMIN SORERSCU       1975               C.S.M. CRAIOVA                                    70,45     I
ADRIAN POP                 1988               C.S.CRISUL ORADEA                              66,50     II
ANDREI ALESTAR            1987               C.S.VIITORUL VASLUI                           60,70     III

 

CIOCAN 5 KG

Numele si prenumele   Anul nasterii   Clubul sau Asociatia Sp. Dubla legitimare Rezultat  Loc Ocupat

ALEXANDRU MEHES          1991             C.S.CRISUL ORADEA                               70,67     I
IOZEF MATYAS                1992             C.S.CRISUL ORADEA                               47,20     II

 

CIOCAN 1 KG

Numele si prenumele   Anul nasterii   Clubul sau Asociatia Sp. Dubla legitimare Rezultat  Loc Ocupat

MEHES CRISTIAN               2002              C.S.CRISUL ORADEA                            29,76     I

 

CIOCAN FEMEI

Numele si prenumele   Anul nasterii   Clubul sau Asociatia Sp. Dubla legitimare Rezultat  Loc Ocupat

MIHAELA MELINTE               1975               S.C. BACAU     DINAMO BUCURESTI     66,86     I
GIORGIANA ARTENIE           1985                S.C.M. BACAU                                  56,07     II
OANA BARAN                                                         C.S.VIITORUL VASLUI           53,17     III
MIRELA LAZAR                    1992              L.P.S.ROMAN                                     41,59     IV
MARIANA ANDRAS                1992              C.SM.ARAD                                       27,87     V

 

CIOCAN FEMEI  3 KG

Numele si prenumele   Anul nasterii   Clubul sau Asociatia Sp. Dubla legitimare Rezultat  Loc Ocupat

BIANCA LAZAR FAZEKAS     1993               C.S.CRISUL ORADEA                                 59,85     I
     

 

Director de concurs,         Judecator arbitru,

            RUS RADU            NICU IONEL LAPUSAN
 
 

                              Secretar general,

                            MIRCEA SUMURDUCAN

 

Lasă un răspuns

Adresa ta de email nu va fi publicată.